Állásajánlat: dolgozz a Borkultnál!

Főállású rendezvényszervező munkatársat keresünk budapesti irodánkba, aki érdeklődik a borok iránt, jártas a webszerkesztésben és nem áll tőle távol az online kommunikáció sem.

Hírek | 2021. 07. 08.

Téged várunk, ha

• nem ismeretlen számodra az Adobe Illustrator, Photoshop, tudsz képet vágni, szerkeszteni, ha szükséges
• tudod, mi az a HTML kód, dolgoztál már a Wordpress-szel és Elementorral
• igényes vagy önmagaddal és környezeteddel szemben is
• jól beszélsz angolul, és ha szükséges, a fordítástól sem ijedsz meg
• könnyen teremtesz kapcsolatokat, jól kommunikálsz, megnyerő, magabiztos, önálló és hiteles személyiség vagy
• átlagon felüli a szervezőkészséged
• szeretsz csapatban dolgozni, és szívesen csatlakoznál egy családias, fiatalos, jó hangulatú csapathoz
• jó fizikai állapotban vagy és nem esik nehezedre az intenzív fizikai munka sem (rendezvényekhez köthető pakolás, anyagmozgatás, raktárunk rendben tartása)

Feladataid közé tartozik majd

• a borkulturakft.hu, a vinagora.hu, a rosalia.hu és az aborfesztival.hu weboldalak tartalmának szerkesztése, rendszeres frissítése, gondozása
• hírlevelek szerkesztése, esetleg megírása Mailchimp és Webgalamb felületeken szakmai- és nagyközönségünk számára egyaránt
• a szöveges tartalmak illusztrálása fotókkal honlapjainkon, hírleveleinkben – az alapvető képszerkesztői gyakorlat szükséges
• rendezvényeinken való aktív részvétel, ilyenkor a túlóra rugalmas kezelése
• kapcsolattartás a borászokkal
• nemzetközi borversenyekre történő magyar nevezések adminisztrációja (online nevezés, kapcsolattartás)
• rendezvényeink Facebook, Instagram és Twitter oldalainak kezelése

Előnyt jelent

• otthonosan mozogsz a borkultúra világában, de legalább érdeklődsz a borok iránt
• érdekel a borversenyek világa, működése mind magyar, mind pedig nemzetközi szinten
• ha van webes fejlesztői tapasztalatod
• van szövegírói tapasztalatod, jó a helyesírásod és stílusod
• ha részt vettél valamilyen borismereti tanfolyamon
• közel áll hozzád a social media világa, otthonosan mozogsz a különböző közösségi platformokon

Amit kínálunk

• változatos, izgalmas feladatok
• heti 2 nap home office (rendezvényidőszakot kivéve)
• versenyképes fizetés
• folyamatos fejlődési lehetőség, kipróbálhatod magad a rendezvényszervezés több területén
• családias közeg

Fizetés: fix fizetés + egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Magyar Szőlő- és Borkultúra Kft. irodája, Budapest XII. kerület (BAH-csomóponthoz közel)

Jelentkezési határidő: 2021. július 16.

Kezdés várható ideje: megegyezés szerint

Jelentkezés módja: Küldj egy magyar nyelvű rövid, fényképes önéletrajzot (max. 2 oldal) és egy fél oldalas motivációs levelet a fabian.lidia@borkulturakft.com e-mail címre.